Загибель судді Печерського райсуду на Київщині кваліфікували як навмисне вбивство

За фактом смерті судді Печерського районного суду м. Києва відрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 КК України - "умисне вбивство". Процесуальне керівництво здійснює Київська обласна прокуратура, повідомив Офіс генерального прокурора.

Як зазначається в повідомленні, за попередніми даними слідства, подія сталася 11 вересня поточного року у с. Погреби Броварського району Київської області.

Наразі тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, встановлюються всі обставини події та призначено комплекс експертиз. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Києві.

"Офіс Генерального прокурора взяв на контроль хід розслідування у кримінальному провадженні", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо у с. Погреби (Броварський район) знайдений мертвим суддя Віталій Писанець. Справу веде Державне бюро розслідувань.

За даними руху "Чесно", Віталій Писанець закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. З 1998 по 2015 рік працював суддею Свердловського міського суду Луганської області. З 2003 року був обраний на посаду судді безстроково. У 2015 році указом президента його перевели до Печерського райсуду Києва, де він працював донині.

Суддя Писанець у різний час ухвалював поточні рішення у гучних справах: і щодо фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, і у справах Миколи Рудьковського та Геннадія Корбана, і у справах злочинів проти Євромайдану тощо.