В аеропорту Праги на підставі ордера на арешт, виданого Україною, затримали громадянина РФ

Як повідомляє Чеське радіо, в аеропорту Праги на підставі ордера на арешт, виданого Україною, затримали російського громадянина. ЗМІ вказують, що мова йде про Олександра Франчетті, який брав участь в анексії Росією Криму в 2014 році. ЗМІ повідомляють, що у Франчетті є дозвіл на проживання в Чехії.

Прес-секретар чеської поліції Ондржей Моравчик підтвердив факт затримання російського громадянина. «На підставі міжнародного ордера на арешт, виданого Україною, в аеропорту було затримано громадянина Російської Федерації». Повідомити більш детальну інформацію чеська поліція відмовилася.

«Поліція Чехії підтвердила нам факт затримання в празькому аеропорту громадянина Росії Олександра Франчетті. В даний час до місця затримання направляється представник консульського відділу посольства Росії для надання необхідної консульської допомоги. Російські дипломати перебувають в контакті з представниками чеської влади і родичами затриманого », - повідомив ТАСС прес-секретар дипломатичного представництва Микола Брякін.

Олександр Франчетті - один з учасників подій «Кримської весни», та незаконної анексії українського Криму Росією. Українські державні органи висунули проти Франчетті ряд звинувачень.