У Тернополі суд відпустив водія будівельної компанії, який на смерть збив жінку

Новини Тернополя: У Тернополі водій однієї із будівельних компаній на смерть збив жінку. Суд визнав його винним та відпустив, встановивши іспитовий термін.

Про це повідомляють Тернопільські події з посиланням на рішення суду.

22 лютого 2021 року близько 11 год. 30 хв. як водій, керував вантажним автомобілем - самоскидом марки «ЗИЛ-ММЗ-4505», знаходячись на території бетонно-формуючого цеху комбінату «Будіндустрія» ТОВ «ТернопільБуд», що в м.Тернополі по вул.Поліській, 6, де, розпочавши рух вказаного автомобіля заднім ходом з метою подальшого навантаження на його кузов бетонної суміші, не був достатньо уважним, через що, не помітивши жінку, яка була там же, як пішохід, допустив на неї наїзд задньою частиною керованого ним автомобіля, через що остання померла.

У судді чоловік свою вину визнав та розкаявся. Це суд врахував, як пом'якшуючу обставину.

"Суд відповідно до вимог ст. 50, 65 КК України, враховує ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, яке відноситься до тяжких злочинів, вчинених з необережності, об`єктивні обставини кримінального провадження, особу винуватого, що вперше притягується до кримінальної відповідальності, його вік, який по місцю проживання та роботи характеризується виключно позитивно, є учасником бойових дій, має на утриманні 2 малолітніх дітей, та обставини, що пом`якшують і обтяжують покарання, зокрема, до обставин, що пом`якшують покарання, суд відносить повне визнання обвинуваченим вини, щире каяття, активне сприяння в розкритті злочину", - йдеться у повідомленні.

Суд визнав водія винним та присудив йому 3 роки позбавлення волі. Проте реальний термін суд замінив іспитовим, тривалістю в 1 рік.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями:

У Тернопільській області горів будинокНа Тернопільщині в ДТП розбились молоді хлопці: фотоНа Тернопільщині зіткнулись трактор, вантажівка та легкове авто: є потерпілий