Вів справу про вбивство Шеремета: на Київщині внаслідок конфлікту з адвокатом та слідчим знайшли мертвим суддю

Суддю Печерського райсуду столиці Віталія Писанця було знайдено мертвим на Київщині. Він розпивав алкоголь разом зі слідчим та адвокатом.

Між чоловіками виник конфлікт, а згодом, за нез'ясованих обставин, у судді пішла кров з носа і він різко впав. Про це 13 вересня повідомило видання "Страна".

Тіло судді було знайдено на території будинку по вулиці Центральній, який належить адвокату Петру Онопенку. Він пролежав на підлозі вітальні, а на його одязі були плями, схожі на плями крові. При цьому на самому тілі не було ніяких ушкоджень.

Напередодні суддя разом з Онопенком і слідчим Солом'янського районного управління поліції Євгеном Хоменко влаштували застілля. Між ними відбувся конфлікт, але після цього вони помирилися. Ще близько 40 хвилин сиділи і розпивали спиртні напої, але згодом у Писанця різко не пішла кров з носа. Суддя Печерського суду втратив рівновагу, знепритомнів і впав. Він зачепивши вазу на столі, яка також впала і розбилася. При цьому у Писанця обличчя набуло синього відтінку.

Суддя Писанець розглядав матеріали провадження про вбивство журналіста Павла Шеремета. Він загинув у 2016 році внаслідок підриву автомобіля.

ASPI news повідомляло, у Греції під час відпочинку загинула суддя з Черкащини. У Києві суддя показала декларацію і її квартиру пограбували.