Буковинець намагався незаконно ввести в Україну старовинні картини

На кордоні митникам чоловік повідомив, що не везе речей, які підлягають декларуванню. Втім, в автомобілі буковинця правоохоронці таки виявили контрабанду. Про це пише Інформаційне агентство АСС з посиланням на Facebook-сторінку Державної митної служби України.

Як повідомляють у відомстві, повертаючись із Португалії, 44-річний буковинець для перетину обрав митний пост «Тиса», що на українсько-угорському кордоні. Для проходження митно-прикордонного контролю обрав «червоний коридор». Відтак задекларував вживаний одяг та бігову доріжку та повідомив, що не везе в мікроавтобусі інших товарів, які підлягають декларуванню.

«Втім, інспектори перевірили багажний відсік транспортного засобу, де їхню увагу привернула картонна коробка. В ній, як виявилося, водій перевозив 6 старовинних художніх картин різних розмірів: 4 твори живопису – з натюрмортами, 2 картини – сюжетні», - повідомили митники.

Відтак, на перевізника, який не задекларував вказаний товар, склали протокол за ст. 472 Митного кодексу України, а незадекларовані старовинні художні картини вилучили. Остаточну оцінку їм надасть експерт, який визначить, чи представляють затримані предмети культурну цінність.

Інформаційне агентство АСС є в Instagram