Жертвами домашнього насильства в Херсоні стали 18-річна дівчина та її 9-місячна донька

Зі слів потерпілої, співмешканець чинив над нею фізичне та психологічне насильство через ревнощі, погрожував навіть дитині. У ситуації розбиралися працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП.

Про це інформує відділ комунікації поліції Херсонщини.

Кривдником виявився 38-річний уродженець Чулаківської територіальної громади. Свої дії чоловік пояснив ревнощами. У відношенні агресора поліцейські склали адміністративний протокол щодо вчинення домашнього насильства та винесли йому терміновий заборонний припис, що передбачає заборону спілкування зі співмешканкою та дитиною у будь-який спосіб. Того ж дня чоловік поїхав до своїх родичів.

Під час спілкування з потерпілою вона пояснила, що опинилася у складних життєвих обставинах, не має ні роботи, ні батьків, які могли б їй чимось допомогти або посидіти з дитиною. Дівчина пояснила, що через ряд життєвих причин вимушена тимчасово залишити свою 9-місячну доньку, щоб налагодити життя і знайти роботу для можливості виховувати дитину. Малолітню поліцейські відвезли до лікарні, про подію повідомили службу у справах дітей.

Молодій матері буде надана безоплатна правова, соціальна та психологічна допомога. Будуть вжиті усі заходи, щоб допомогти дівчині подолати проблеми, здобути професію та повернути дитину.