Індуси, турки та сенегалці: на Львівщині затримали іноземців, які намагалися незаконно потрапити у ЄС (Фото)

Як з’ясували прикордонники, затриманими є двоє чоловіків, громадяни Індії, які, нібито, прибули в Україну з метою навчання.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

В іншому випадку військовослужбовцям відділення «Смільниця» повідомив місцевий житель про рух трьох невідомих осіб африканської зовнішності. Згодом прикордонний наряд спільно з працівником оперативного підрозділу та дільничним офіцер Нацполіції, залученим в рамках проведення профілактичних заходів «Мігрант», затримав іноземців. Ним виявилися троє чоловіків – двоє громадян Гамбії та один Сенегалу без документів. Згодом прикордонникам стало відомо, що чоловіки потрапили в Україну законним шляхом і також з метою навчання.

Затриманими виявилися троє 20 – річних молодиків – громадян Туреччини, які також законно прибули в Україну.

Також затримали трьох чоловіків які розпитували шлях до Республіки Польща поза пунктом пропуску прикордонники відділення «Грушів». Затриманими виявилися троє 20 – річних молодиків – громадян Туреччини, які також законно прибули в Україну.

Відносно всіх затриманих правопорушників складено протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення прийматиме суд.