Унаслідок ДТП у Туреччині 35 українців дістали травм, водій-громадянин Туреччини загинув на місці - МЗС

У понеділок уранці поблизу турецького міста Ментеше (провінція Мугла) сталася дорожньо-транспортна пригода за участю туристичного автобуса, внаслідок якої 35 українських туристів дістали травм легкої та середньої тяжкості, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"За попередньою інформацією, в автобусі перебував 41 громадянин України. 35 українських туристів дістали травм легкої та середньої тяжкості. Наразі їм надається необхідна медична допомога. Загроз життю немає", - сказав Ніколенко агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

Речник зазначив, що, ймовірно, водій - громадянин Туреччини - не впорався з керуванням через серцевий напад. "Він загинув на місці аварії", - додав він.

Ніколенко зазначив, що консульство України в Анталії взаємодіє з турецькими правоохоронцями для з'ясування всіх обставин ДТП, встановило зв'язок з туроператором та страховою компанією, яка має покрити витрати на лікування.

"Консул також планує відвідати у лікарні постраждалих українців, щоб надати їм консульську допомогу", - додав він.

Раніше низка турецьких ЗМІ повідомили, що в районі провінції Мугла водій туристичного автобуса не впорався з керуванням через серцевий напад і зіткнувся зі шкільним автобусом.

За даними видання olumhaberi.com, водій туристичного автобуса загинув на місці, постраждали семеро школярів та 41 турист.