За минулу добу вогнеборці Сумської області двічі ліквідовували загоряння житлових будинків

12 вересня о 08:15, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку, що не експлуатується по вул. Лозова в с. Лозове, що на Краснопільщині. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим з – під покрівлі. На місце події було направлено відділення чергового караулу 4 – ї державної пожежно – рятувальної частини та місцеву пожежу команду с. Хмелівка.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни на площі до 20 кв. м. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту будинку та господарчу споруду, розташовану поруч.

О 08:55 загоряння локалізували, а о 09:08 – витративши на гасіння майже 7 тонн води, повністю ліквідували.

Цього ж дня схожий випадок мав місце і в м. Дружба на Ямпільщині. О 13:07 надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Козацька. Про загоряння повідомила господиня, яка відчула різкий запах диму в приміщенні.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіну на площі до 2 кв. м, електролічильник, електродроти та диван. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на весь будинок.

О 13:22 загоряння локалізували, а о 13:25 – витративши на гасіння менше пів тонни води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 5 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 1 працівник місцевої пожежної команди с. Хмелівка.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області