На Львівщині місцевий депутат вчинив ДТП (ФОТО)

У неділю, 12 вересня, близько 21 год 50 хв, на площі Звитяги, у місті Буську, депутат Золочівської районної ради вчинив ДТП. Про це пише місцеве видання “Буськ. онлайн”.

“Як стверджують свідки, керманич автомобіля “BMW 428I” (№ BC4899HX) дуже низько летів, але на його злітній смузі раптово з’явилася огорожа та дерев’яний пеньок, які зупинили цей політ. І якщо б не вони, то наслідки могли бути куди трагічніші, бо авто залетіло б у прохід місцевого ресторану, а там якраз весілля. І як пасує “мажору” відразу державні реєстраційні номери на авто було знято. Але момент ДТП стався на очах свідка, який бачив хто сидів за кермом цього авто і навіть встиг зафіксувати ще номера на авто”, — йдеться у дописі.

ДТП зафіксували і камери відеонагляду. За кермом виявився депутат Золочівської районної ради Львівської області від Партії Голос Анатолій Гондек, пише Варта-1.

За ствердженнями свідків, депутат мав видимі ознаки алкогольного сп’яніння. “Стійкий запах алкоголю з порожнини рота, Анатолій продемонстрував при розмові з нами і не здивуємося, що завтра він виявиться цілком тверезим”, — додають у дописі.

Як стверджує видання, працівники поліції встановили, що транспортний засіб, який вчинив ДТП перебуває у розшуку. Свідки стверджують, що змушені були телефонувати на “102”, щоб залишити скаргу на дії поліції та змусити виконувати працівників все по інструкції. Додамо, що у декларації, яку подав Гондек Анатолій Олегович, даного авто не вказано.