Медики швидкої Тернопільщини отримують все більше викликів до хворих на Covid-19

Ковід наступає! За 12 вересня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 21 виклик до хворих з підозрою на ковід, госпіталізовано 18 ковідних пацієнтів.

За останню добу найбільше, як завжди, було викликів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки й алкогольні інтоксикації. Особливо побільшало викликів на ДТП.

Так, районна бригада швидкої виїжджала у с. Возилів на Бучаччині, на місце аварії. 18-річний мотоцикліст не впорався з керуванням та впав із мотоцикла. Зі струсом головного мозку, саднами правого плеча та забоями кисті потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.

Схожа неприємна пригода сталася у с. Городище на Козівщині, куди виїжджала районна бригада швидкої. 48-річний мотоцикліст не впорався з керуванням та впав із мотоцикла. Із закритою черепно-мозковою травмою, дрібними ранами й саднами обличчя і плечей потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.

Швидка виїжджала на вул. Об’їзну в Тернополі. 53-річний чоловік не впорався з керуванням та впав зі скутера. Із закритою травмою плечового суглоба потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Загалом за 12 вересня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 330 викликів до пацієнтів, здійснили 118 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 133 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 40 пацієнтів, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.