На Закарпатті прикордонника за небажання виходити на службу суд оштрафував на 1190 грн

Суд оштрафував військового на 1190 грн.

Як зазначається у рішенні Виноградівського районного суду, старшина, технік відділення інженерного облаштування державного кордону ВПС "Дякове", мешканець селища Кольчино, Мукачівського району, 10 червня не прибув на службу. Під час телефонної розмови із першим заступником начальника ВПС "Дякове", майором, було встановлено, що старшина не прибув до місця несення служби без поважних на те причин, мотивуючи це небажанням подальшого проходження військової служби в лавах ДПС України.

У судовому засіданні військовий пояснив, що протокол відносно нього складено неправомірно та наполягав на тому, що був відсутній на службі у зв"язку з перебуванням на лікуванні, про що свідчить довідка про тимчасову непрацездатність. Суд встановив, що лікарняний військового вже завершився до дня, коли той не з"явився на чергування.

Суд визнав прикордонника винним у правопорушенні, передбаченому ч.1 ст.172-10 КУпАП (відмова від виконання законних вимог командира) та зобов"язав сплатити штраф у сумі 1190 грн. Також у судовому рішенні уточнюється, що військовий має право на оскарження постанови протягом 10 днів.