Малював і знепритомнів: у дитячому таборі помер 12-річний хлопчик

Біла сталася в одному із дитячих таборів “Артек” у Пущі-Водиці під Києвом, де відпочивав 12-річний Павло Теровець. На відопочинок він приїхав 3 вересня. Хлопчику стало зле під час малювання він раптово знепритомнів. Медики швидкої, які терміново приїхали на виклик, не змогли допомогти дитині. Вони лише констатувати смерть хлопчика. Як стало відомо, незадовго до трагедії Павло скаржився на самопочуття. У нього було щось схоже на ГРВІ. Причину смерті дитини поки що назвати не можуть. А вже 12 вересня під час занять малюванням він знепритомнів. У табір відразу ж викликали швидку допомогу, проте лікарі констатували лише смерть дитини. У неділю о 12:40 він зомлів. Викликали швидку. Причини смерті поки невідомі, точні висновки зробить тільки судмедекспертиза. Ми теж чекаємо результатів”, – сказав юрист табору Ігор. Сім’я живе скромно, батько сам виховував хлопчика У самого батька є група з інвалідності. До 2015 року Ігор Теровець працював на будівництві, проте у нього виявили важку форму цукрового діабету, довелося перенести операцію на нозі. Пізніше в Ігоря виявили остеомієліт.

Протягом декількох років чоловік переніс низку операцій і ампутацій, у нього був перелом ноги, довелося вставляти спиці. У підсумку він пересувається на інвалідному візку і не може працювати. Останнім часом Ігор збирав гроші на нове лікування, йому був необхідний імплантат.

При цьому всьому сина чоловік виховував сам. Сім’я живе на допомогу, але також батько продавав квіти біля супермаркету. На одному з відео, яке потрапило в соцмережі, Ігор розповів, що вирощує квіти влітку і торгує ними. Павло в усьому допомагав своєму батькові.

“Сім’я дуже бідна. Батько сам як міг тягнув свого сина, він був сенсом усього його життя. Вони жили на соціальну допомогу. Кілька років тому, пам’ятаю, був сюжет на телебаченні. Тоді батько розповідав, що їм затримували виплати”, – говорить OBOZREVATEL волонтерка Олена, яка допомагає чоловікові.

На початку травня у хлопчика померла бабуся – мама батька. Про рідну матір Паші нічого невідомо. Але в родині є ще один старший син.

У Кіровоградській обласній адміністрації нам сказали, що сім’я не перебувала на обліку як та, яка потрапила в складні життєві умови.

Зараз батько хлопчика виїхав до Києва, він хоче отримати результати розтину. Похорон дитини призначено на вівторок, 14 вересня. Допомогти родині можна, переказавши кошти на рахунок ПриватБанку: 5168 7554 5978 4738.