В Одесі зірвався ліфт без пасажирів

Ввечері 13 вересня в Одесі на вулиці Кримській, 64 обвалився ліфт. Дивом в нього ледь не зайшла жінка з двома дітьми та візком.

Про це повідомили у Facebook-групі “Черный список Одесса”.

Лифт який так і не доїхав

“Тільки що, Кримська, 64 впав ліфт. Я перебуваючи на першому поверсі викликала ліфт, була з двома дітьми, немовлям, візком! Ліфт під'їхав і не відкривши двері звалився”, - розповідає очевидиця події.

Жінка зазначила, що звук від падіння кабіни ліфту був такий ніби впала бетонна плита. Вона вдячна богу, що не зайшла всередину і не доїхала до 8 поверху.

Цей ліфт не оновлювали вже 39 років, а згодом з’ясувалося що “Одесаліфт” його взагалі не обслуговує, однак, яка компанія власно має цим займатися жінка не знає.

Одесити у коментарях до цього посту розділилися, деякі підтримали жінку, зазначивши, що проблема старих ліфтів існує в багатьох будинках Одеси. Інші в свою чергу здивувалися, чому жителька будинку не знає, яка компанія обслуговує її ліфт.

Більше про комунальні негаразди

В Одесі на вулиці Володимира Висоцького з п’ятого поверху зірвався ліфт з двома пасажирами. На щастя, ніхто не постраждав.

10 серпня в Одесі на вулиці Висоцького, 5/1 сталася трагічна ситуація. Там у багатоповерхівці обірвалася кабіна ліфта. Тоді комунальники пообіцяли розібратися з проблемою до 10 вересня, але досі її ніхто не вирішив.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE Odesa.