Служба швидкої допомоги Тернопільщини інформує

За останню добу найбільше, як завжди, було викликів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, та на алкогольні інтоксикації. Особливо побільшало викликів на різні нещасні випадки.

Так, 13 вересня о 8.01 бригада швидкої виїжджала на вул. Злуки, до 3-річного хлопчика. Дитина скаржилася на головні болі, блювоту, підвищену температуру тіла. За словами рідних, хлопчик випадково впав з дивана і вдарився головою. Із закритою черепно-мозковою травмою маленького пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено в обласну дитячу лікарню.

13 вересня о 00.17 бригада швидкої виїжджала на вул. Руську, до 17-річної пацієнтки. Зі слів подруги, дівчину побили незнайомі у парку. Працівники швидкої викликали наряд поліції. Із закритою травмою грудної клітки, травмою лівої щоки потерпілу, після наданої медичної допомоги, доставлено у дитячий травмопункт.

13 вересня о 8.32 бригада швидкої виїжджала на вул. Львівську, до 20-річного пацієнта. Хлопець травмувався під час змагань. Із закритою травмою правого гомілково-ступневого суглоба потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.

Загалом за 13 вересня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 351 виклик до пацієнтів, здійснили 156 госпіталізацій; з них по Тернополю обслужено 129 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 55 пацієнтів.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.