СБУ встановила особи людей, які запускали безпілотник на Харківщині

14 вересня стало відомо, що в СБУ знайшли безпілотник, що літав над Харківщиною перед Днем незалежності України. Начальник Управління СБУ в Харківській області Роман Дудін розповів, як оперативникам вдалося його знайти.

Про це повідомляє управління СБ України в Харківській області.

Хто керував безпілотником, який літав над Харківщиною?

Керівництво СБУ у Харківській області розповіло, що керували літальним апаратом двоє громадян України. Зараз в СБУ перевіряють, чи співпрацюють вони з іноземними державами.

"СБУ знайшла безпілотник, який літав над Харківщиною після Дня незалежності. Це вдалося зробити зусиллями Управління СБУ у Харківській області та місцевим Антитерористичним центром, які 11 вересня отримали інформацію про рух безпілотника у прикордонній зоні", - повідомив Роман Дудін.

Також у відомстві висловили вдячність усім небайдужим громадянам, які інформували спецслужбу.

Безпілотник на Харківщині, що повідомляло СБУ:

28 серпня, СБУ повідомила про виявлення іноземного безпілотника. Спецслужба звернулася до жителів з проханням повідомляти про всі подібні дивні випадки.

Невідомий безпілотник виявили поблизу військового об'єкта в Харкові. Країну виробника безпілотного літального апарату визначити поки не вдалося. БПЛА був нейтралізований засобами радіоелектронної боротьби.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Facebook Новини.LIVE Kharkiv