"Ініціював підпал власного авто": Гео Лерос переконаний, що скандальне відео зняли в кабінеті нардепа Столара (відео)

Позафракційний народний депутат Гео Лерос заявив, що проти нього ведеться брудна піар-кампанія, в рамках якої сумнівні канали у соціальній мережі Telegram розповсюджують сфальсифіковані відео з його участю. Скандальний нардеп, якого ДБР підозрює у вчиненні кримінального злочину щодо інсценування підпалу власного авто, переконаний, що відео, де він нібито обговорює деталі нападів на себе, зробили в кабінеті нардепа від "Опозиційної платформи — За життя" Вадима Столара.

Нардеп зізнався, що у 2016 році мер Києва Віталій Кличко познайомив його зі Столаром, "як зі своїм гаманцем", для фінансування столичних арт-проєктів. Згодом, за його словами, відбулось декілька зустрічей в офісі нардепа від ОПЗЖ і "це було задовго до мого депутатства". Він також розповів, що за підтримки Столара були реалізовані низка проектів: мурал, книга, фільм, де Столар вказаний як меценат.

, повідомив Лерос сьогодні, 14 вересня, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Мені було відомо, що Столар веде відеозапис усіх зустрічей у своєму кабінеті, але те, як він їх використовує, стало дійсно сюрпризом, - зазначив депутат.

Також Лерос наголосив, що сам Столар злив ці записи і змонтував, щоб його дискредитувати "заради Зеленського та Єрмака", аби знову стати "смотрящим" за столицею, яким він був раніше. Нардеп також не виключає, що сам Столар міг підпалити його авто, і хоче, щоб цю версію перевірило слідство, а також хоче аби Столара також допитали у справі про скандальне відео та вилучити оригінали цих записів, "які підтвердять всі написані тут слова".

Також Гео Лерос додав, що зустрічався зі Столаром і вже під час свого депутатства: той ніби то передавав йому матеріли, пов’язані з корупцією в Києві, а також був одним із його джерел інформації. Як приклад, Лерос розповів, що від Столара він дізнався про:

"діяльність керівництва Служби безпеки України, у тому числі „смотрящих“ (глави СБУ Івана) Баканова";

про те, "як кум Єрмака нардеп Микола Тищенко носив коробки з грошима в Офіс президента";

оприлюднив відео "фальсифікації виборів на окрузі депутата Терентьєва для Кличка";

оприлюднив матеріали "корупції Кличка та його оточення".

Окрім цього, Лерос переконаний, що відео змонтоване й написав, що кампанію, яка має на меті зруйнувати його репутацію, почали у відповідь на різку критику президента України Володимира Зеленського та його оточення, яку він відкрито озвучив минулого тижня, виступаючи у Верховній Раді. Тоді між ним та Миколою Тищенком, депутатом від "Слуги народу" біля трибуни у Верховній Раді виникла сутичка.

Нагадаємо, що учора, 13 вересня, на одному із Telegram-каналів опубліковано відео під назвою "Появились новые подробности в поджоге Mercedes Benz Лероса" на якому особа, зовні схожа на народного депутата Гео Лероса, за грошову винагороду підшукує співучасників для вчинення кримінального злочину, а саме – імітації нападу на себе особисто задля створення ілюзії погроз, нібито, за політичну діяльність та з метою дискредитації органів державної влади.

Зазначається, що також на відео він нібито "обговорює зі співрозмовником план використання даної ситуації, як інформаційного приводу для подальших публічних виступів".