Автобусна ДТП у Туреччині: четверо українців залишаються у лікарні

Про це в коментарі Укрінформу повідомив консул України в Анталії Емір Рустамов, який сьогодні відвідав постраждалих громадян України у лікарні в Муглі.

«Госпіталізували чотирьох громадян України: двох жінок і двох чоловіків. Решта постраждалих отримали легкі травми й після надання медичної допомоги їх відправили до готелів», - розповів Рустамов.

За словами дипломата, найважчі травми отримали громадянки України: «одна з них має відкритий перелом руки й була прооперована, у другої - травми хребта й зараз вона лежить у корсеті».

«За прогнозами лікарів, наприкінці тижня стан здоров'я всіх чотирьох дозволить їм повернутися в Україну. На моє прохання до керівництва провінції Мугла, всі госпіталізовані громадяни України перебувають в одній із найкращих лікарень Мугли «Юджелен», - розповів Рустамов.

Разом із Консулом України в Анталії потерпілих відвідало керівництво Почесного консульства України в Муглі.

Як повідомляв Укрінформ, учора внаслідок ДТП у турецькій провінції Мугла за участю туристичного автобуса, який перевозив українських мандрівників, травми легкої та середньої тяжкості отримали 35 із 41 громадянина України, всі інші - незначні ушкодження. За попередньою інформацією, причиною ДТП став серцевий напад водія автобуса, який перевозив українських туристів. Водій помер на місці аварії. З числа пасажирів шкільного автобуса - семеро постраждалих.