Родичі впізнали та поховали: українці 2 роки довелося доводити в суді, що вона жива

У місті Ковель Волинської області жінці довелося доводити в суді, що вона жива – родичі помилково визнали її мертвою і поховали.

Історія почалася в кінці травня 2019 року. В поліцію звернулася жінка і повідомила про зникнення своєї дочки. Та перестала виходити на зв'язок і про її місцезнаходження рідні тривалий час нічого не знали, пише Ковель media, інформує UAINFO.org.

Через деякий час до сина зниклої подзвонили з поліції та попросили прийти на впізнання тіла жінки, яке було виявлено 12 липня того ж року в кущах в місті Ковель.

Впізнали за кольором волосся та стилю одягу

Тіло знайшли четверо дітей, повідомивши про це батькам, які викликали правоохоронців. За даним фактом слідчим відділенням поліції здійснювалось досудове розслідування кримінального провадження.

Під час пред’явлення для впізнання тіла невстановленої особи син хворої громадянки, невістка та мати за зовнішніми ознаками впізнали тіло рідної людини.

Читайте також: У Туреччині з балкона випала молода українка: знайомі розповіли, ким вона була насправді

Як заявили всі вони згодом у судовому засіданні, в той день перебували в стані сильного душевного хвилювання, працівники поліції та моргу здійснювали психологічний тиск та наполягали, що тіло виявленої жінки з високою ймовірністю є їх родичкою, оскільки труп для впізнання мав ознаки гнильних процесів, внаслідок чого обличчя було деформоване. Тож вони впізнали за подібним зростом, статурою, відсутністю передніх зубів, кольором волосся, стилем одягу.

Знайшлася в психлікарні

У підсумку зниклу жінку визнали мертвою, а справу закрили. Але через деякий час зникла жінка з'явилася живою і неушкодженою. Виявилося, що вона потрапила у Волинську обласну психіатричну лікарню, де пробула кілька місяців. Про своє місцезнаходження родичам не повідомила ні вона, ні працівники спеціалізованої установи.

Читайте також: В Україну повернули жінку з сімома дітьми, яка перебувала в таборах закритого типу на території Сирії. ФОТО

Син помилково похованої жінки звернувся до Ковельського відділу державної реєстрації актів цивільного стану із заявою про скасування актового запису про смерть, однак йому було відмовлено. Мовляв, такий запис може бути анульований тільки на підставі рішення суду.

Через майже 2 роки судів свідкам все ж вдалося підтвердити, що їх родичка жива, а на судовому засіданні присутня саме вона. Суд анулював актовий запис про смерть жінки.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube