Чорновіл був убитий чотирма ударами кастета в потилицю, і кастетом добили водія, — колишній заступник генпрокурора

Смерть легендарного лідера «Народного Руху» В'ячеслава Чорновола в 1999 році насправді стала наслідком спланованого вбивства, замаскованого під ДТП. Несподівану заяву в ефірі «4 каналу» зробив колишній заступник генерального прокурора України Микола Голомша.

За його словами, політик і його водій був убитий ударами кастета.

«Ми … встановили, що Чорновіл був убитий. Був убитий чотирма ударами кастета в потиличну область голови і таким же кастетом добили водія», — зазначив екс-заступник прокурора.

У процесі розслідування було також встановлено факти навмисного відключення подушок безпеки і підробки огляду місця події, а на Волині сталося вбивство головного свідка.

«Коли ми відкопали труп, там були важкі метали в кістках. І ми розкрутили експерта, який сказав, що він не розкривав труп Чорновола», — сказав Голомша.

Він розповів, що був відсторонений від розслідування резонансної справи, коли слідство впритул підібралося до команди Януковича.

В'ячеслав Чорновіл — український політик. Загинув в автокатастрофі на трасі Бориспіль — Золотоноша 25 березня 1999 року. Розслідування обставин загибелі відновилося в 2014 році. Навесні 2021 року заступник директора департаменту МВС комунікацій із засобами масової інформації Ярослав Тракало повідомив, що комплексна експертиза обставин ДТП показала, що причиною смерті стала аварія.