«Ногами *баш!»: у Луцькій школі жорстоко побили школяра: подробиці Відео

В Луцькій школі №16 учні побили підлітка, добиваючи його у голову, по нирках і ногами по хребту.

Про це пише Конкурент.

Бійку діти влаштували на території шкільного саду школи, ймовірно, під час уроку фізкультури, який відбувався 14 вересня. Один зі школярів схопив хлопця за шию і спочатку поставив його на коліна, а потім повалив на землю.

Малолітні учні, які зібралися довкола кричали: «Кидай його, нах*й!», «По *блу бий, по *блу!» «Ногами *баш!», «З ноги х*яр, довбо*об!». Почувши останню «пораду» хлопець у білій футболці піднявся на ноги і почав бити лежачого ногами у спину.

Директор школи Василь Троцький каже, що такі інциденти в школі не трапляються систематично, і це, скоріше, прикрий вийняток.

«Бійка була – учасниками були учні середньої ланки. У хлопчиків на побутовому рівні виник конфлікт під час перерви, а потім, коли вони йшли додому, ви вже бачили, що сталося. Я думав, що стан здоров’я постраждалого хлопчика буде набагато складнішим, але він звернувся до медичної сестри вчора і сказав, що впав. Сьогодні вона його оглянула – і ознак побиття як таких нема. Хлопчик на навчанні сьогодні», – каже Василь Троцький.

Директор створив спеціальну комісію з розслідування інциденту. Сьогодні у школі очікують також представників поліції. При батьках у дітей взяли пояснення.

«Мама потерпілого хлопчика сказала, що претензій до кривдника її сина не має, але хоче, щоб ми в усьому розібралися. Тому сьогодні на раді профілактики це питання буде підняте разом з батьками», – додав директор.