Посадовець Міноборони вимагав хабар за дозвіл будувати на території військового містечка

Під час одержання хабаря був затриманий начальник Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України. Посадовець МОУ разом з посередником вимагали 30 тисяч доларів.

Корупціонери вимагали від забудовника кошти за сприяння в прийнятті сесією селищної ради рішення про дозвіл на постійне користування земельною ділянкою у смт. Гостомель Київської області. Компанія планувала збудувати під Києвом багатоквартирний житловий будинок, інформують в Офісі Генпрокурора.

За ці кошти вони також обіцяли дозвіл на оренду іншої земельної ділянки у Гостомелі, яка перебуває на території військового містечка. Після одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис доларів США зловмисників затримали. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

ASPI news повідомляло, що прокурор та адвокат вимагали хабар за вплив на слідство у Києві. Нагадаємо також, що заступник начальника відділення поліції Київщини вимагав хабар у 400 тисяч гривень.