Ексзаступник генпрокурора: Чорновола вбили кастетом

Колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша в ефірі одного з телеканалів повідомив подробиці загибелі лідера "Народного руху" В'ячеслава Чорновіла. За його словами, політика добили чотирма ударами кастета у голову. У той самий спосіб був вбитий і водій Чорновіла.

“Ми розслідували справу про вбивство Чорновола. І встановили, що Чорновіл був убитий. Був убитий чотирма ударами кастета в потиличну область голови і таким самим кастетом добили водія",- зазначив екс-заступник прокурора.

Микола Голмаша також наголосив, що більшість доказів були підроблені.

“Було встановлено відключення подушок безпеки. І підробку огляду місця події. Було встановлено вбивство на Волині головного свідка. Коли ми відкопали труп, там були важкі метали в кістках. І ми розкрутили експерта, який сказав, що він не розтинав труп Чорновола”, - зазначив він.

Крім того, колишній прокурор стверджує, в ході розслідування вдалося вийти на команду екс-президента Віктора Януковича - тоді у нього забрали справу і передали іншому заступнику прокурора.

Згідно з офіційною версією слідства, Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули в результаті ДТП на трасі Бориспіль - Золотоноша 25 березня 1999 року.

Нагадуємо: