309 викликів отримали медики швидкої Тернопільщини минулої доби

За останню добу найбільше було викликів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, та на алкогольні інтоксикації. Побільшало викликів на нещасні випадки, харчові отруєння та ДТП.

Так, 14 вересня районна бригада швидкої виїжджала у м. Бережани, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення легкового авто та мотоцикла постраждав 39-річний пацієнт. Із закритим переломом правого стегна потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Бережанську райлікарню.

Швидка виїжджала на вул. Живова в Тернополі, на місце аварії. Внаслідок зіткнення двох автівок травмувалася 13-річна пацієнтка, вдарившись головою об бокове скло дверей автомобіля. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Бригада швидкої виїжджала на вул. Тролейбусну в Тернополі, знову на місце ДТП. Зі слів очевидців, жінку років 35-ти збило авто «Фіат», коли вона переходила дорогу. Із політравмою – закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, із закритим переломом лівої гомілки, у стані церебральної коми потерпілу, після наданої медичної допомоги, накладання шийного комірця та іммобілізації кінцівки, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Загалом за 14 вересня медики швидкої Тернопільщини обслужили 309 викликів до пацієнтів, здійснили 131 госпіталізацію; з них у Тернополі обслужено 125 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 49 пацієнтів, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.