У двох викритих у Запоріжжі борделях здійснювалась прихована відеозйомка розваг клієнтів. ФОТО

Магнолія-ТВ

Працівники міграційної поліції викрили двох жінок, які адміністрували діяльність двох борделів під виглядом масажних салонів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жительки Кіровоградської області 1990 року народження та Запорізької області 1989 року народження підбирали дівчат віком від 18 до 30 років для надання в так званих масажних салонах послуг сексуального характеру.

В обох салонах працювало до десяти дівчат. За це «масажистки» отримували грошову винагороду в сумі до 10 тисяч гривень з одного клієнта.

Поліцейські провели санкціоновані обшуки в двох приміщеннях в Олександрівському та Вознесенівському районах Запоріжжя.

Під час проведення слідчих дій працівники поліції вилучили більше 8 тисяч гривень, 3 банківські термінали, візитки, подарункові сертифікати на надання масажних послуг, відеореєстратори, які здійснювали приховану зйомку, графіки робіт, чернеткові записи, а також інші документи, які підтверджують злочинну діяльність фігурантів.

Зібрані матеріали направлені для проведення ряду спеціальних експертиз, за результатами яких буде вирішене питання повідомлення фігурантам справи про підозру. Їм загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

За матеріалами ВК ГУНП у Запорізькій області