У Києві банда іноземців грабувала квартири киян та втікала на таксі (Фото)

АСПІ

Поліція у Києві затримала групу грабіжників з інших країн. Вони грабували помешкання киян та втікали з місць злочину на таксі.

Під час обшуків правоохоронці вилучили у порушників колекційні монети, гроші, золоті прикраси, техніку та відмички. Про це йдеться 11 жовтня йдеться у повідомленні Нацполіції.

На вулиці Лесі Українки співробітники правоохоронних структур затримали трьох іноземців. Вони вночі скоїли дві квартирні крадіжки на території Голосіївського району. У спільників зафіксували та вилучили речові докази, а саме золоті прикраси, гроші в іноземній та національній валюті, колекційні монети, техніку та відмички.

Лиходії вчиняли злочини в темну пору доби. Вони попередньо намагалися дізнатися, чи є у квартирах власники, щоб пограбувати приміщення у разі відсутності господарів. Після скоєного втікали на таксі. Порушники – уродженці іншої держави, 1990, 1993 та 1994 років народження.

ASPI news повідомляло, у Львові зловмисники грабували заробітчан, які повернулися з Європи, підмішуючи їм у напої медпрепарат. На Київщині і Чернігівщині банда грабувала громадян.