Смерть Полякова: у групі За майбутнє вважають, що депутата вбили (Відео)

АСПІ

Співголова групи "За майбутнє" Тарас Батенко прокоментував смерть Антона Полякова. Він вважає, що народного депутата Верховної Ради вбили.

У загибель внаслідок природніх причин ніхто з представників політсили не вірить. Про це 11 жовтня повідомив телеграм "Политика Страны".

Він заявив, що ніяких наркотичних речовин Антон Поляков не вживав. Депутати не помічали ніяких змін у його поведінці. Він був здоровою та енергійною людиною.

Батенко нагадав, що Поляков жорстко відстоював свою громадянську позицію та критикував владу. Саме за цієї причини у політсили одразу виникло запитання, наскільки це була природна смерть.

Нардеп прокоментував реакцію "Слуги Народу" Галини Третьякової на смерть Антона Полякова, яка завила, що "стало на одного ворога менше". Він вимагає відкликати з посади голови комітету з питань соціальної політики.

Нагадаємо, Антона Полякова виявили у центрі Києва 8 жовтня у автомобілі таксі. Згодом він помер. У крові було знайдено алкоголь та метадон.

ASPI news повідомляло, політолог Тарас Чорновіл прокоментував підозрілі обставини смерті нардепа Антона Полякова. У поліції озвучили версії смерті депутата Полякова.