"Працював професіонал": у МВС розкрили деталі розслідування замаху на Шефіра (відео)

Pravdatutnews

Правоохоронці ретельно вивчили 430 гектарів місцевості, де було вчинено замах на першого помічника президента Сергія Шефіра. Під час повторного огляду вдалось знайти додаткові речові докази. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін в інтерв'ю РБК-Україна.

На сьогодні призначено близько 30 експертиз. Ми продовжуємо аналізувати величезний обсяг даних, здобутих з відповідних камер, - зазначив Єнін.

Окрім цього, у МВС переконані, що замах на помічника президента Сергія Шефіра скоїв професіонал й запевнив, що правоохоронці у розслідуванні цієї справи працюють на "відмінно", і вже незабаром повідомлять про просування в розслідуванні.

Більше того, якщо порівняти цей замах на вбивство з тим злочином, який було вчинено в Черкасах, ми бачимо величезну різницю у швидкості встановлення об'єктивної істини в провадженні, – пояснив перший заступник глави МВС.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США надасть українським правоохоронцям допомогу в розслідуванні замаху на першого помічника президента Володимира Зеленського. Внаслідок стрілянини сам Сергій Шефір не постраждав, однак три кулі влучили у воді, який був за кермом автівки.

За фактом обстрілу машини першого радника президента відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією замах на вбивство двох і більше осіб. Кулі, якими розстріляли авто першого помічника Зеленського мають калібр 7,62 мм і були виготовлені в Угорщині. За інформацією поліції, вилучені з місця події гільзи скеровано для проведення відповідних експертиз.