Жительки Сосниці та Чернігова постраждали від псевдопрацівників банку

Час Чернігівський

10 жовтня до поліції звернулася 45-річна мешканка Чернігова, яка повідомила про те, що її ошукав псевдопрацівник банку. Невідомий зловмисник зателефонував потерпілій і представився співробітником служби безпеки банку. Незнайомець під приводом захисту банківських рахунків заявниці заволодів їй коштами у сумі близько 12 тисяч гривень, повідомляє поліція Чернігівської області на офіційній сторінці у Фейсбуці.

Того ж дня на лінію «102» зателефонувала 60-річна мешканка селища Сосниця, яка теж постраждала від дій незнайомця. Шахрай розповів заявниці, що хтось нібито намагається зняти кошти з її рахунку, і переконав жінку перерахувати заощадження на інший рахунок, вказаний шахраєм. Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулася по допомогу до поліції.

За обома фактами слідчі поліції відкрили провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), тривають слідчо-розшукові дії.

Поліція нагадує: справжній банківський працівник не має права питати у вас секретні дані картки й ніколи цього не робитиме. Так вчиняє тільки шахрай.