Смерть нардепа: експертиза виявила речовину, яка могла вбити Полякова (Відео)

7 Днів UA

Антон Поляков. Фото - ФБ нардепа

Крім алкоголю, у крові раптово померлого 8 жовтня 33-річного народного депутата Антона Полякова, виявлений напівсинтетичний наркотичний лікарський засіб.

Про такий результат експертизи у кримінальному провадженні за фактом смерті Полякова повідомив речник МВС України Артем Шевченко.

За його словами, суміш метадону та алкоголю в організмі Полякова могла спричинити його раптову смерть, повідомляє 5 канал.

Речник МВС України наголосив, що наразі невідомо, як метадон потрапив в організм Полякова. З'ясуванням, чи нардеп випив препарат сам і свідомо, чи його отруїли, зараз і займається слідство, заявив представник Міністерства внутрішніх справ.

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", народного депутата Антона Полякова в ніч на 8 жовтня знайшли непритомним в київському таксі. Реанімація результату не дала.

При розтині судмедексперт виявив в крові Полякова 1 проміле алкоголю. Причиною смерті виявилась гостра коронарна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця.

Розслідування кримінального провадження за фактом смерті народного депутата Антона Полякова триває.

Більше подробиць про експертизу, що виявила в організмі речовину, яка могла вбити Полякова, - у прямій мові речника МВС України Артема Шевченка відео 5 каналу.