Одеського мера відпустили під заставу у понад 30 мільйонів – закордонні паспорти доведеться здати

depo.ua

Слідча суддя Вищого антикорупційного суду Оксана Олійник визначила запобіжний захід одеському меру Геннадію Труханову. Не потрапити до СІЗО на два місяці мер Одеси може за понад 30 мільйонів гривень. Окрім застави на мера накладається низка зобов'язань.

Залишившись на свободі після внесення застави у розмірі більш ніж 30 мільйонів гривень Труханов буде зобов'язаний здати закордонні паспорти, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на трансляцію судового засідання.

Меру також заборонено відвідувати будівлі компанії "Будова", спілкуватися з іншими фігурантами справи і залишати Одесу. Труханов зобов'язаний з'являтися на допити на першу вимогу. На внесення застави меру дали п'ять днів.

Нагадаємо, 8 жовтня суд встиг заслухати прокурорів та адвокатів захисту. Прокуратура вимагала для Труханова застави в 120 мільйонів або утримання під вартою. Труханов своєю чергою заявив, що 120 мільйонів в нього немає, і це знущання. Раніше одеський мер опублікував відео, в якому заявив, що його переслідування САП та НАБУ політично мотивоване.