Нардепа Полякова пересадили з іншого авто: таксист визнав, що брехав поліції

UA.NEWS

Адвокат таксиста, у машині якого помер народний депутат Антон Поляков, розповів, що його підзахисний збрехав поліції у перших свідченнях. Насправді він не підібрав депутата із зупинки, загиблого пересадили до таксі з іншої машини.

Про це адвокат таксиста розповів ТСН.

«Він дав покази. Він не знав і не міг знати, чи вони щось вживали, чи не вживали. Він збрехав, що він підібрав його на транспортній зупинці, а насправді, йому його підвезли із іншої машини і попросили доправити додому. От і все. Спершу він вирішив не вплутувати інших людей, тому сказав, що забрав із зупинки і віз. От хлопці його і наказали. Але слідів немає, експертиза не покаже»

Захисник додав, що інші свідчення таксиста про обставини смерті Полякова є правдивими. Йдеться про слова, що до машини померлий депутат сів у свідомості, але майже одразу у нього почалася нудота і конвульсії шиї. Потім водій порушив правила, аби доправити Полякова до лікарні і в цей час його і зупинила поліція, поки депутату надавали допомогу правоохоронці, таксист викликав швидку.

Також адвокат зазначив, що правоохоронці побилди таксиста за брехливі свідчення і тримали його у відділку майже добу, що є порушенням.

Раніше журналісти з’ясували, що таксист Полякова виявився із кримінальним минулим. Він був засуджений за ст. 149 ч. 2 (торгівля людьми), а саме здійснив переміщення людей через державний кордон України, з метою їх експлуатації, з використанням обману, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Нагадаємо, вночі 8 жовтня у Києві під час поїздки в таксі помер народний депутат групи групи «Партія «За майбутнє» Антон Поляков. Попередньою причиною його смерті була названа гостра коронарна недостатність.

Експертиза виявила в організмі Полякова алкоголь і метадон. Поліція розглядає кілька версій смерті парламентарія. Серед них отруєння, зокрема, вчинене іншою особою.

Антон Поляков раніше входив до складу фракції «Слуга народу». Він неодноразово заявляв, що депутати провластної фракції отримують доплату в конвертах.