Прокуратура знову проводить обшуки в структурах КМДА: цього разу в Департаменті молоді та спорту

Київ media

Про це повідомляє столична прокуратура.

Досудове розслідування встановило, що службові особи комунального підприємства «Спортивний комплекс», що підпорядковане у своїй діяльності Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), на підставі укладених договорів безпідставно перерахували бюджетні кошти на рахунки підрядних організацій за виконані роботи з капітального ремонту стадіону з легкоатлетичними доріжками та спортивних майданчиків КП «Спортивний комплекс», які фактично надавались за завищеними цінами та не в повному обсязі.

Вказані дії спричинили збитки територіальній громаді на суму понад 700 тисяч гривень.

"У ході обшуку виявлено та вилучено документи щодо проведення тендерної закупівлі та фінансово-господарських взаємовідносин Комунального підприємства з приватним товариством, які стануть предметом експертного дослідження", - йдеться в дописі.

Разом з тим, у ході проведення обшуку двом інженерам технічного нагляду повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України та планується повідомлення про підозру третій особі – представнику підрядної організації.

Редакція KyivMedia намагається отримати коментарі сторін.

Нагадаємо, днями слідчі прийшли з перевіркою на Подільський міст, а перед тим провели обшуки в КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «Київводоканал», КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва, КП по утриманню зеленних насаджень Святошинського району м. Києва, Голосіївському управлінні освіти.

Крім того, днями у Державному бюро розслідувань заявили, що керівництво та службовці Київської міської державної адміністрації налагодили корупційні схеми розкрадання бюджету міста. За попередніми оцінками бюро, це щорічно завдає збитків громаді Києва на приблизно 10 мільярдів гривень (загальний бюджет Києва — 60 мільярдів гривень).

Також минулої п`ятниці прокуратура проводила обшуки в управлінні освіти Святошинської РДА та у підрядників.