Прокуратура здійснює обшуки в департаменті молоді та спорту КМДА з одночасним врученням підозр

ITTA

Київ. 11 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Київська міська прокуратура здійснює обшуки в службових приміщеннях департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації (КМДА) в рамках кримінального провадження про привласнення понад 700 тис. грн шляхом зловживання службовим становищем.

Як повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури в понеділок, службові особи комунального підприємства "Спортивний комплекс", що підпорядковане департаменту молоді та спорту КМДА, на підставі укладених договорів безпідставно перерахували бюджетні кошти на рахунки підрядних організацій за виконані роботи з капітального ремонту стадіону з легкоатлетичними доріжками та спортивними майданчиками КП "Спортивний комплекс", які фактично були надані за завищеними цінами та не в повному обсязі.

Зазначені дії спричинили збитки територіальній громаді на суму понад 700 тис. грн.

Під час обшуку виявлено та вилучено документи щодо проведення тендерної закупівлі та фінансово-господарських відносин комунального підприємства з приватним товариством, які стануть предметом експертного дослідження.

Водночас під час обшуку двом інженерам технічного нагляду повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України, планується повідомлення про підозру третій особі – представнику підрядної організації.