На Буковині прикордонники затримали дві групи нелегальних мігрантів

АСС

Вчора, 10 жовтня, прикордонники відділу «Красноїльськ» та «Герца» затримали дві групи нелегальних мігрантів, які хотіли перетнути українсько-румунський кордон. Про це повідомляє ІнформАгентство АСС з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України - Західний кордон.

Першу групу нелегалів, з трьох осіб виявили завдяки інформації мешканця н.п. Красноїльськ, який повідомив про появу іноземців. Коли чоловіки намагалися подолати загороджувальний паркан їх затримали. До кордону іноземцям залишалося всього 300 метрів. Правопорушниками виявилися громадяни Алжиру, проте жодних документів, які засвідчують особу в чоловіків не було. Згодом з’ясувалося, що їх вік становить від 24 до 30 років.

Отримуйте новини в Telegram

Іншу групу нелегалів також допомогли виявити мешканці прикордоння, які зателефонували дільничному інспектору прикордонної служби. Чоловіки повідомили про двох незнайомців неслов’янської зовнішності, які прямували в бік кордону. Прикордонники за кілька метрів до українсько-румунського кордону затримали громадян Сомалі – двоє чоловіків, віком 24 та 25 років.

Відтак, усіх затриманих прикордонники доставили у прикордонні підрозділи для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності за ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». На даний час затримані іноземці знаходяться у пункті тимчасового утримання 31 прикордонного загону.