ВАКС продовжив запобіжний захід для екссудді Чауса

UA.NEWS

Вищий антикорупційний суд продовжив до 14 грудня термін цілодобового домашнього арешту колишньому судді Дніпровського районного суду міста Києва Миколі Чаусу. Екссуддю підозрюють в отриманні неправомірної вигоди.

Про це повідомили в прес-службі суду, пише «Укрінформ».

«ВАКС продовжив до 14 грудня термін дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту і, відповідно, термін дії обов'язків», - сказали в прес-службі відомства.

Чаус зобов'язаний: прибувати на першу вимогу до детектива, не виїзджати без дозволу детектива з Києва, повідомляти про зміну свого місця проживання, утримуватися від спілкування зі свідками, здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

16 серпня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила екссуддю Дніпровського райсуду столиці Миколи Чауса під цілодобовим домашнім арештом.

4 серпня ВАКС обрав Чаусу запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслета.

НАБУ і САП завершили розслідування справи про одержання суддею Миколою Чаусом хабара в 150 тис. дол. З матеріал ами знайомиться захист, після чого вони підуть до суду.

Колишній суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус заявив, що його викрали з Молдови для вбивства, але він втік від зловмисників.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала апеляційну скаргу на запобіжний захід для екс-судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса. Раніше за рішенням суду підозрюваний був відправлений під цілодобовий домашній арешт.