Напад на журналістів “Схем”: суд відправив Мецгера під нічний домашній арешт

Большой Киев

Мецгер повинен відбувати арешт з 22:00 до 6:00.

Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту обрано і директору департаменту інформполітики банку Володимиру Пікалову, але “сидітиме” він на годину довше – 21:00 до 6:00

Нагадаємо, на журналістів “Схем” напали під час інтерв’ю з головою правління “Укрексімбанку” Євгеном Мецгером. “Схеми” відновили та показали відео нападу, яке керівництво банку видалило. У слід поліція відкрила кримінальне провадження, а Офіс президента прокоментував ситуацію. Після суспільного резонансу Мецгер написав заяву про складання повноважень на час розслідування нападу на журналістів “Схем” у нього в кабінеті та внутрішньої перевірки в банку.

Журналісти провели акцію протесту під будівлею Укрексімбанку на підтримку колег із проєкту “Схеми”. Вони вимагали звільнити голову правління Євгена Мецгера та провести швидке об’єктивне розслідування його дій під час конфлікту із журналістами “Схем”. Того ж дня до головного офісу приходили представники прокуратури, щоб вручити підозри, але не застали на місці посадовців. Наступного дня підозри все ж вручили двом посадовцям банку.

Відреагували на скандал і політики. Так, Петро Порошенко вимагає негайно звільнити голову правління “Укрексімбанку”.