У Полтаві мешканці двох багатоповерхівок – без гарячої води

UA: Cуспільне мовлення

У Полтаві мешканці двох будинків на вулиці Маршала Бірюзова понад місяць без гарячої води у квартирах. Це через те, що на початку вересня на трубопроводі сталося два пориви. На ремонт та заміну частини труб потрібно близько мільйона гривень, каже речник "Полтаватеплоенерго" Олександр Циганок.

Через прорив застарілого трубопроводу відключили гарячу воду у двох будинках на вулиці Маршала Бірюзова – 36 та 42, розповів речник "Полтаватеплоенерго" Олександр Циганок.

"До мільйона гривень необхідно, щоб провести ремонтні роботи. Мова йде про необхідність заміни цього трубопроводу, принаймні його частини – 100%. Складність полягає в тому, що фактично на виконання цих позапланових робіт, які потребують капіталовкладень, у "Полтаватеплоенерго" коштів немає", – каже Олександр Циганок .

Мешканці цих будинків заборгували підприємству близько 2 мільйонів гривень, каже Олександр Циганок. Якщо сплатять за послуги, то "Полтаватеплоенерго" зможе зробити ремонт.

"Якщо ми не отримаємо якихось додаткових коштів для проведення ремонтних робіт – ці роботи виконувати ні за що. А враховуючи той факт, що мешканці завинили значно більше, ніж потребують ці ремонтні роботи, насамперед ми повинні звернутися саме до них", – додає речник "Полтаватеплоенерго" .

В одному з будинків живе полтавка Віра Трирог із донькою та онукою. Їхній борг за гаряче водопостачання – близько 30 тисяч гривень. Його, каже, вираховують частинами з пенсії.

" У мене пенсія три тисячі, а вираховують 500 гривень, коли 700. Плюс пільга є у мене, як у вдови ветерана МВС, то все я туди відраховую, щоб хоч трохи погасити борг. І почала дитина працювати, то ми з цього положення вийдемо", – говорить полтавка Віра Трирог.

За словами речника "Полтаватеплоенерго", доки не зроблять ремонт трубопроводу, у цих будинках не зможуть розпочати опалювальний сезон.