Голові “Укрексімбанку” обрали запобіжний захід

NTA

Голосіївський районний суд Києва обрав голові правління “Укрексімбанку” Євгену Мецгеру запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Справа стосується нападу на журналістів “Схеми”.

Про це повідомляє УНІАН.

Сторона обвинувачення просила відправити Мецгера під цілодобовий домашній арешт, однак суд обрав нічний домашній арешт, який діятиме з 22 до 6 ранку. Такий запобіжний захід обрали і заступнику Мецгера Володимиру Пікалову. Термін дії запобіжних заходів – до 5 грудня.

Нагадаємо, що напад на журналістів «Схем» скоїли у державному «Укрексімбанку» під час запису інтерв’ю із головою правління Євгеном Мецгером. За редакційним завданням журналіст мав поставити запитання Мецгеру, щоб його позиція була відображена у розслідуванні, яке готували на один з найближчих ефірів. Мецгеру запитання журналіста не сподобалось, тому він викликав охорону. Співробітники банку застосували фізичну силу до оператора та відібрали дві камери. За фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів “Схем” було відкрито кримінальне провадження.

Згодом “Схеми” відновили видалене відео нападу на журналістів в “Укрексімбанку”. Уже 7 жовтня столичні правоохоронці вручили підозри фігурантам справи про перешкоджання професійній діяльності журналістів «Схем».