Напад на «Схеми»: Мецгеру та Пікалову обрали запобіжні заходи

Детектор медіа

У понеділок, 11 жовтня, суд відправив під нічний домашній арешт тимчасово відстороненого голову «Укрексімбанку» Євгена Мецгера та керівника пресслужби фінсутанови Володимира Пікалова у справі щодо перешкоджання роботі журналістам «Схем».

«Голосіївський райсуд столиці обрав двом фігурантам справи запобіжний захід у вигляді нічого домашнього арешту на 2 місяці. Очікується рішення щодо третього підозрюваного», – повідомила «Українські правді» речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець.

За даними джерела УП, йдеться про Мецгера (заборона виходити з дому з 22-ї до 6 години ранку) та Пікалова (з 21.00 до 6 години).

Мецгеру та Пікалову інкримінують «незаконне позбавлення волі» та перешкоджання журналістам.

6 жовтня Наглядова рада «Укрексімбанку» відсторонила Мецгера на час проведення внутрішнього розслідування нападу на знімальну групу «Схем» та принесла «щирі вибачення» журналістам. Тимчасовим виконувачем обов’язків голови правління фінустанови став Сергій Єрмаков.

Сам Мецгер попросив вибачення через інцидент із нападом на знімальну групу «Схем» у форміЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192775/2021-10-11-napad-na-skhemy-metsgeru-ta-pikalovu-obraly-zapobizhni-zakhody/