Напад на «Схеми»: Тельбізову, який заламував руку відеооператору, обрали запобіжний захід

Детектор медіа

Відстороненому з посади керівника служби безпеки «Укрексімбанку» Ігору Тельбізову обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Про це пише «Радіо Свобода».

Тельбізов застосовував фізичну силу до оператора програми «Схеми» – заламував руки, щоб відібрати флешку з відзнятими відеофайлами.

Нагадаємо, що сьогодні ж суд обрав запобіжні заходи тимчасово відстороненому голові «Укрексімбанку» Євгену Мецгеру та керівнику пресслужби фінустанови Володимиру Пікалову – обом нічний домашній арешт терміном на 2 місяці.

6 жовтня Наглядова рада «Укрексімбанку» відсторонила Мецгера на час проведення внутрішнього розслідування нападу на знімальну групу «Схем» та принесла «щирі вибачення» журналістам. Тимчасовим виконувачем обов’язків голови правління фінустанови став Сергій Єрмаков.

Сам Мецгер попросив вибачення через інцидент із нападом на знімальну групу «Схем» у формі листа.

Інцидент між журналістами «Схем» та охороною «Укрексімбанку» стався 4 жовтня в Києві у центральному офісу фінустанови.

Знімальна група записувала інтерв'ю з головою банку ЄвгеномЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192778/2021-10-11-napad-na-skhemy-telbizovu-yakyy-zalamuvav-ruku-videooperatoru-obraly-zapobizhnyy-zakhid/