У Шостці конфлікт між знайомими закінчився вбивством

Шостка News

У суботу, рано вранці, у місті Шостка по провулку Шевченка, було виявлено тіло чоловіка з ушкодженнями на голові. На місце події негайно прибули медики й поліцейські, повідомляє Поліція Сумської області [1].

Як попередньо встановили працівники поліції, після вживання алкогольних напоїв між 31-річним чоловіком та його 27-річним знайомим виник конфлікт, який переріс у бійку. Під час неї, останній, не втримавши агресії, наніс руками кілька ударів своєму супротивнику. Від отриманих тілесних ушкоджень, 31-річний потерпілий упав на асфальт та вдарився головою. А зловмисник, побачивши що накоїв, одразу викликав медиків. Однак врятувати чоловіка не вдалося. Фельдшери бригади швидкої медичної допомоги констатували його смерть.

Поліцейські затримали зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.За даним фактом у поліції відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

[1] https://www.facebook.com/policesumy/?__cft__[0]=AZUC-egCvz-DKz0Pzmp3awxFTP6M5eFal0yeue3OXrbSveB6i5DDlEn5ciqovtneOWL3vzJZU6U1vSG_E_Py9aLB1bWjos5qi3cKUuXMfrtbElJ2abhyCtDMV_6EnJqd5WEyZU0wv7SG6LW1iiBjnfZi&__tn__=-UC%2CP-R