У Херсоні загадково померла жінка, яка могла бути жертвою “чорних ріелторів”

Перший регіональний

До редакції «Першого регіонального» звернулася Ірина Дерендяєва. Жінка стверджує, її мати стала жертвою шахрайської схеми «чорних ріелторів». Рік тому 65-річна пенсіонерка Лариса Дерендяєва несподівано продала квартиру за смішною ціною на користь дружини ріелтора. Двокімнатна квартира у Таврійському мікрорайоні Херсона вартує не менше 35 тис доларів. Але за договором купівлі-продажу між померлою та ріелтором зазначена вартість в рази нижча ринкової – 20 тис доларів.

Про наміри продати квартиру жінка не повідомила ні рідним, ні знайомим. А через декілька днів колишню власницю було знайдено повішеною в тій же квартирі. Дивним фактом є те, що прощальну записку на місці трагедії не знайшли, так само як і грошові від продажу квартири, начебто виданих ріелтором померлій в момент підписання договору.

За словами адвоката постраждалої Михайла Величко, під час досудового слідства була проведена почеркознавча експертиза, яка встановила, що текст договору написаний рукою Дерендяєвої Лариси, але щодо належності підписів під цими документами руці власниці експерт відповісти не зміг. Донька загиблої розповіла – мати завжди підписувалась дівочим прізвищем. В паспорті розглядаємо: підпис – починається з літери В, а от на договорі дивним чином вона змінюється на Д. Чи могла жінка так перенервувати, щоб поставити неправильний підпис у важливому документі? Відповіді у журналістському розслідуванні.

The post У Херсоні загадково померла жінка, яка могла бути жертвою “чорних ріелторів” appeared first on Перший регіональний.