У Дніпрі дівчинка випала із вікна сьомого поверху аварійної будівлі

7 Днів UA

Фото ілюстративне

У Дніпрі дівчинка випала із вікна на сьомому поверсі і дивом вижила. 12-річна школярка школярка в реанімації та при тямі.

Про це повідомляє ТСН.ua.Дівчинка разом із друзями гуляла в закинутій будівлі в середмісті. Через те, що аварійну споруду не охороняють, там постійно збирається молодь та безхатьки.Близько 22:00 вона сиділа на підвіконні, коли на гомін підлітків прийшов чоловік із ліхтариком. Поки діти говорили з ним, дівчина раптом випала з вікна. Її життя врятувала купа гілля та сміття під будівлею.

"Тут досить і з третього впасти на бетон, щоб загинути. Жива залишилася, замортизували гілки. Як я їх буду ганяти? І що я там зроблю один проти натовпу п'яної молоді?", - розмірковує охоронець території.

Лікарі розповідають, що у дівчини переломи та забиття, але загрози для життя немає."Стан повністю стабілізовано. Життю дитини нічого не загрожує, вона вже в ясній свідомості. Але самого моменту вона не пам'ятає, була втрата свідомості, тому щось докладніше з'ясувати не вдається", - розповідає завідувач відділенням реанімації обласної дитячої лікарні Сергій Єгоров.