Скандал на Тернопільщині: чи збирали з батьків гроші на оплату комунальних послуг школи?

Файне місто

Поліція міста Підгайці, що на Тернопільщині, почала розслідування скарг батьків на збір коштів на оплату електрики для приготування обідів в одній із місцевих шкіл. Повідомлення про збір коштів із батьків з’явилися у популярній місцевій групі «Підгаєцький район».

Чергове покращення від Підгаєцької влади. Після скорочення працівників освіти, економити будуть на дітях. Тепер з батьків в школах просять оплачувати витрати на енергоносії, щоб дітям готували обіди в школах.Витрати на утримання міської ради та на штат професіоналів цієї міської ради збільшилось від запланованого на початку року. Секретар міської ради відмовилась працювати, аж допоки в її кабінеті не зроблять сучасний ремонт, котрий коштував разом з меблями близько 100 тис. гривень. В той час батьки ремонти в шкільних класах робили за власні кошти.Тепер окрім самих обідів, будуть оплачувати їх приготування!", - йдеться у повідомленні.

Справою зацікавилася поліція. Чи дійсно має місце збір коштів на зазначені вище витрати - встановить слідство. Ситуацію також прокоментував міський голова Підгайців Ігор Мерена. В інтерв'ю Захід.NET очільник зазначив, що вартість приготування обідів для школярів дійсно зросла, та коштів за електрику для приготування обідів коштів з батьків не збирають.

«Хтось в нашому місті проводить ось такі провокації - це моє особисте бачення цієї ситуації. Так, обід для школярів подорожчав. Минулого року батьки учнів, які не входять до соціальних категорій, платили за харчування 10 гривень. Цього навчального року вони платять 10 гривень і 80 копійок. Це пов’язано з подорожчанням продуктів. На весні подорожчали і олія, гречка, цукор, м’ясо. Це і відбилося на ціні обідів», – зазначив міський голова Підгайців Ігор Мерена.

У міській раді Підгайців додають, що відділ освіти ще раз підготує роз’яснення для батьків, чому вартість обіду подорожчала для школярів.