Запорізькі правоохоронці через замах на Шефіра масово опитують власників нарізної зброї, – ЗМІ

depo.ua

Поліція перевіряє власників нарізної зброї калібру 7,62 на предмет того, чи не з їхньої зброї обстріляли автівку Шефіра.

Про це мелітопольському виданню "Місцеві вісти" розповів житель Мелітополя – власник нарізного мисливського карабіна, до якого прийшли правоохоронці, передає Depo.Запоріжжя.

За словами власника карабіну, правоохоронці повідомили йому, що проводиться опитування усіх власників подібної зброї. "До мене додому прийшли двоє правоохоронців, які повідомили, що проводиться опитування всіх власників нарізної зброї калібру 7,62. Поставили чотири питання: чи знайомий я з Шефіром; де я був 22 вересня (день замаху на Шефіра, – ред.); коли в останній раз відстрілював зброю і чи не траплялися мені патрони угорського виробництва. Також заглянули у сейф", – розповів мелітополець.

Чоловік припустив, що таким чином правоохоронці відвідали усі дві сотні власників нарізної зброї у регіоні.

Нагадаємо, поліція прочесала 430 гектарів лісу, але не знайшла зброю, з якої стріляли в авто Шефіра.

Довідка

22 вересня вранці стало відомо, що у селі Лісники на Київщині було скоєно замах на першого помічника президента та генерального продюсера студії "Квартал 95" Сергія Шефіра. В автівку здійснили постріли автоматною чергою. Водій Шефіра внаслідок нападу отримав три кульові поранення в ногу. Сам же помічник Зеленського не постраждав. Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова припустила, що наміри у нападників були серйозні, оскільки автоматна черга прошила автомобіль. За фактом події розпочали провадження з попередньою кваліфікацією "замах на вбивство двох і більше осіб" (ст. 115 ККУ).