Нардеп Поляков, який помер в Києві, свідомо вживав метадон, – ексначальник УБОЗ Кур

depo.ua

Колишній начальник Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС Валерій Кур припустив, що нардеп Антон Поляков, в крові якого виявили метадон, вживав дану речовину свідомо перед смертю. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на етер "24 каналу".

За його словами, метадон має уповільнювальну дію, а ймовірність, що його ввели Полякову таємно заради отруєння — дуже мала. Він заявив, що на його переконання, в ситуації з Поляковим все було свідомо.

Кур сказав, що додасти метадон в їжу дуже складно, адже потрібно робити ін'єкцію, а такі таблетки сьогодні дають в якості замісної терапії тим, хто лікується від наркотичної залежності, однак видають їх тільки під суворим доглядом спеціалістів та тим, хто лікується від сильної героїнової залежності.

Ексначальник УПОЗу зазначив, що поліція повинна з'ясувати, чи проходив Поляков лікування від залежності.

Нагадаємо, що під час прощання з померлим нардепом Антоном Поляковим стався конфлікт між його вдовою та колегою по парламенту Анною Скороход, з якою співмешкав політик. Коли вдова Полякова побачила Скороход, то спитала в неї, як вона посміла прийти на церемонію. Після цих слів вдова вийшла з зали, де проходила церемонія прощання.