Шепетівчанку, яка вкрала у бабусі гроші, позбавлять волі

День за днем

Три роки позбавлення волі та майже 40 тисяч гривень відшкодувань — такий вирок ухвалив суд у справі про крадіжку з будинку 83-річної жительки Шепетівщини. Шепетівський міськрайонний суд визнав 40-річну шепетівчанку винуватою у крадіжці, поєднаній з проникненням у житло, вчиненій повторно (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України) та призначив їй покарання у виді 3 років позбавлення волі.

А також повністю задовольнив цивільний позов потерпілої: стягнув з обвинуваченої на її користь 8500 гривень майнової та 10 000 гривень моральної шкоди, 20 000 гривень витрат на правничу допомогу адвоката.

Нагадаємо, що подія сталась у лютому 2021 року в селі Судилкові Шепетівського району. Скориставшись відсутністю в будинку потерпілої, раніше судима шепетівчанка викрала у пенсіонерки вісім з половиною тисяч гривень.

Потерпіла і підозрювана були знайомі між собою. Напередодні зловмисниця відвідала бабусю, начебто з добрих намірів, пропонувала допомогу. Господиню здивувала несподівана турбота про неї, лише згодом старенька зрозуміла справжню причину такої прихильності.

Вже за декілька днів зловмисниця повернулась до будинку потерпілої та викрала усі заощадження пенсіонерки — 8500 гривень. Виявивши відсутність грошей, бабуся звернулась за допомогою до працівників поліції.

«Правоохоронці провели першочергові слідчо-оперативні заходи і того ж дня встановили особу зловмисниці. Нею виявилась 40-річна шепетівчанка. Жінка раніше вже притягувалась до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини у Рівненській області, від її дій потерпали одинокі сільські жителі. За свої протиправні вчинки наступні три роки жінка проведе за ґратами, на додачу відшкодовуватиме потерпілій моральну шкоду», — зазначають у Шепетівському РУП.