"Це не остання підозра": Монастирський прокоментував справу "Дельта Банку" (відео)

Pravdatutnews

Напередодні, 11 жовтня, правоохоронці повідомили про підозру власнику "Дельта Банку" Миколі Лагуну та ще низці осіб у розтраті майна та коштів банку на понад 1 млрд гривень. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський упевнений, що підозра, про яку повідомили колишньому власнику, - не остання у справі. Про це міністр написав на своїй сторінці у Facebook.

Міністр нагадав, що з 2008 року в Україні збанкрутувало більш ніж сотня банківських установ, а понад півтора мільйона українців втратили свої заощадження через зловживання власників та менеджменту банків: "Водночас власники і топ-менеджери цих банків продовжували насолоджуватися, будували справжні палаци під Києвом і вкладали вкрадені в українців гроші у власний бізнес".

Впевнений, що це не остання підозра як у справі "Дельта Банку", так і в інших справах, де окремі банкіри цинічно грабували своїх вкладників, - запевнив міністр МВС.

Нагадаємо, що раніше генеральний прокурор України Ірина Венедіктова повідомила, що правоохоронці оголосили підозру одному з власників ПАТ "Дельта банк" (Київ), якому інкримінується розтрата майна і коштів більш ніж на 1 млрд грн. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.