Шахраї продовжуть розводити довірливих людей в Кременчуці і Горішніх Плавнях

Кременчуцька газета

Нові випадки.

Три звернення про випадки шахрайства вчора, 11 жовтня, зареєстрували в Кременчуці і Горішніх Плавнях.

Як повідомили у Кременчуцькому районному управлінні поліції, у всіх випадках зловмисники представились працівниками банків.

Так о 15.41 до правоохоронців звернуся 61-річний кременчужанин, який повідомив про те, що 11 жовтня йому зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником банку, а під приводом розблокування картки, заволоділа його грошима в сумі 5 тис 100 грн, які були зняті з його картки.

Цього дня о 18.07 звернулась у Горішніх Плавнях ще 58-річна жінка, яка розповіла, що 9 жовтня зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником банку та під приводом розблокування банківської картки, заволоділа її грошима в сумі 7 тис 500 грн, які були в неї зняті.

А о 18.28 було звернення від 50-річної мешканки Горішніх Плавнів, яка повідомила про те, що 29 вересня зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником банку та під приводом надання банківських послуг, заволоділа грошима в сумі 90 тис 000 грн, які були зняті з банківської картки її чоловіка в Кременчуці.

Нагадаємо, У Хоролі та Кременчуці шахраї ошукали громадян на понад півмільйона гривень.

Мешканець Горішніх Плавнів залишився і без меблів, і без грошей.

На Полтавщині активізувались шахраї

СВітлана Павленко